Відзначення річниці з дня народження Великого Кобзаря

Щороку відзначають українці на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України.

Серед визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Тарас Шевченко по праву займає почесне місце.

Учні 4-Б класу( кл. керівник Борсолюк Л.І.) також відзначили річницю з дня народження Великого Кобзаря і провели спільний з районною бібліотекою захід «Тарасовими шляхами». Дітки   розказали вірші, написані автором, які вибирали самостійно за своїми уподобаннями, а працівники бібліотеки ознайомили школярів з життям і творчістю поета. Особливо запали в душу присутніх слова класного керівника Людмили Ігорівни: «Пам’ятайте, що Тарас Шевченко — це не минуле, Тарас Шевченко — це сьогодення, він важливий і для тих, хто живе тепер, і для молодих, хто тільки починає своє життя, і для старших, і для всіх тих, хто хоч якось асоціює себе з Україною».

16.03.2016 | Aдмін