Зимові канікули

Шановні батьки !
Адміністрація Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3  інформує, Вас, про те,
що у Вашої дитини зимові канікули триватимуть з 25.12.2020 р. по 10.01.2021 р.
Слідкуйте за інформацією на сайті школи, можливі додаткові зміни.

З учнями школи було проведено ряд бесід під час зимових канікулах

1.         Постійно дотримуватись правил дорожньогоруху. Ніколи не порушувати їх, це небезпечно для життя. Переходити вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовувати ігри на проїжджій частині

вулиці. Правильно користуватися міським транспортом.

2.    Не гратися сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Бути обережним з газом. Не вмикати його без дозволу батьків та без потреби.

3.    Не прикрашати ялинку ватою, паперовими іграшками. Не запалювати бенгальські вогні, свічки.

4.    Не чіпати невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідомити дорослих.

5.    Бути обережним з електроприладами. Не вмикати їх без дорослих. Не торкатися оголених проводів.

6.    Не чіпати бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків .           Не можна з’їжджати на лижах із крутого берега на кригу: у разі різкого навантаження він може провалитися.

8     На льоду краще мати при  соб ізнаряддя безпеки  (лижі,  мотузку,палицю).

9     Переходь річку тільки у встановлених місцях, товщина льодумає бути не менше за 15—20 см.

10   Якщо лід почав тріщати та з’явилися характерні тріщини, негайно повертайся на берег. Не біжи, відходь повільно, не відриваючи ніг від льоду. Не ходи на водоймища. Тонкий лід – це небезпечно для життя.

11.  Будь обережний під час катання на санчатах, лижах, ковзанах. Не гуляйте довго під час сильних морозів.

12.  Піклуйся про своє  зоров’я. Уникай скупчення людей. Обробляй  руки антисептиком, а повернувшись додому, ретельно помий їх з милом.

13.  Якщо захворіли, залишатися вдома і звернутися до лікаря.  Використовувати захисну маску: обов’язково — якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить); якщо перебуваєте у місцях великого скупчення людей — з метою додаткового захисту.

Любий учень, дбай про своє здоров’я та життя!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1.    Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.

2.    Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, не дозволяйте купляти петарди, запалювати бенгальські вогні.

3.    Не залишайте колючі, ріжучі предмети та сірники у легкодоступному для дітей місці.

4.    Не допускайте переохолодження дитини. Постійно нагадуйте про правила власної  безпеки.

Шановні батьки, дбайте про здоров’я та життя Вашої дитини!

Бажаємо гарних канікул!!!

30.12.2020 | Aдмін