Екскурсія до суду

Вчителем правознавства  Стребковою С.П. 13 квітня, з метою ознайомлення з темою «Світ юридичних професій», була проведена екскурсія для учнів 9-11 класів до районного суду м. Бара.

Школярів зустріла завідуюча канцелярією Барського районного суду Бондаренко В.М., яка докладно і цікаво ознайомила їх з діяльністю суду. Незважаючи на зайнятість, з учнями  зустрівся і провів  дуже змістовну, тривалу та цікаву бесіду голова районного суду Сергій Володимирович Переверзєв. Він розповів про роботу суддів, її відповідальність і важливість для нашого суспільства. Діти отримали багато корисної інформації про судову систему і функціонування судової гілки влади в Україні та отримали необхідну інформацію про одну із юридичних професій – судді.

21.04.2016 | Aдмін