"Космічний літопис" для п'ятикласників

Для п’ятикласників нашої школи в районній бібліотеці було проведено Захід до Всесвітнього дня авіації і космонавтики „Космічний літопис".

Засвоїти таку цікаву інформацію сприяла демонстрація мультимедійної презентації про історію космонавтики та відеороликів, присвячених персоналіям космонавтів Юрія Гагаріна та Леоніда Каденюка.

Цікавою для дітей була участь у конкурсах на рівновагу, на уважність та інших з інтригуючими назвами „Сніданок космонавта”, „Ракета”, „Політ”, „Космічні художники”. В останньому конкурсі учні дали волю власній фантазії, адже вправлялися у малюнках на космічну тематику. Логічним завершенням масового заходу став перегляд підготовленої бібліотекарями книжкової виставки-інсталяції „Космос: від мрій до реальності”.

26.04.2016 | Aдмін